1. Sklep internetowy "Obudowy metalowe" znajdujący się pod adresem http://www.obudowymetalowe.net jest własnością Firmy "LACO"

Dane firmy:
LACO s.c.
ul. Saska 9/3; 30-715 Kraków
NIP: 679-000-41-70
REGON: 003916260

2. Zakupy w ww. sklepie internetowym odbywają się wg podanego niżej regulaminu za pośrednictwem sieci internetowej.

3. Ceny w naszym sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

4. Przed dokonaniem zakupu Klient zobowiązany jest do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Podane w formularzu dane Klienta wykorzystane zostaną jedynie w celu realizacji zamówienia.

5. Realizowane są wyłącznie zamówienia potwierdzone telefonicznie, bądź przez e-mail, Klientów z poprawnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

6. Zamówień potwierdzonych nie można anulować.

7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu rejestracyjnym na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w przypadku innego kraju prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt.

8. Klient ma prawo wyboru sposobu dostarczenia przesyłki, która zostanie uzgodniona podczas potwierdzenia zamówienia.

9. Klient wybiera formę płatności za zamówiony towar:rna) płatność gotówką przy odbiorze,rnb) przedpłata przelewem na konto naszej Firmy w ciągu 2 dni od daty złożenia zamówienia i jego potwierdzeniu (po otrzymaniu potwierdzenia z Banku dokonania przelewu zostanie wysłany zamówiony towar).

10. Koszty przesyłki zakupów dokonanych na stronie obudowymetalowe.net pokrywa kupujący.

11. "LACO" zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

12. Klient ma prawo dokonać zwrotu zamówionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania bez podania powodu rezygnacji z zamówienia. Zwracany towar powinien być zapakowany w oryginalne, nieuszkodzone opakowanie i nie może nosić jakichkolwiek śladów jego użytkowania. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi w całości konsument. Zwroty od Klienta za zaliczeniem pocztowym nie będą przyjmowane.

13. Zwrot gotówki za zwrócony towar nastąpi na wskazane przez Klienta konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

14. Jakiekolwiek zmiany dotyczące zamówienia wymagają pisemnej zgody zamawiającego i dostawcy.

15. Towary oferowane w "Obudowy metalowe" są objęte gwarancją producenta.

16. W przypadku reklamacji należy kontaktowa się z Firmą "LACO" (patrz kontakt).

17. Sklep "Obudowy metalowe" zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.rn(Dziennik Ustaw nr 133, poz 883).

18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez produkt niebezpieczny ( z dnia 31 marca 2000r. Dz. U. nr 22 poz 271). ');