gazowe 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
gazowe

Skrzynki gazowe 

są to obudowy metalowe lub z tworzyw sztucznych zapewniające ochronę na liczniki gazowe , reduktory, oraz inne urządzenia instalacji gazowej.

Każda szafka gazowa produkowana przez nas, przystosowana jest do zamontowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Ochronę przed warunkami atmosferycznymi zapewniają odpowiednio dobrane materiały z których wykonujemy nasze obudowy.

Wszystkie nasze wyroby wykonane są z ocynkowanej blach o grubości od 0,8 - 1,2 mm ocynkowanej elektrolitycznie, która następnie jest malowana proszkowo farbą poliestrową zewnętrzną.

Skrzynki posiadają zamek gazowy tzw. "kwadrat" - klucz do takiego zamka posiadają odpowiednie służby co w razie awarii zapewnia szybki dostęp do urządzeń gazowych odpowiednim osobom.
Dodatkowo nasze szafki gazowe posiadają otwory wentylacyjne, a dzięki zastosowaniu laserowej techniki wycinania - w przeciwieństwie do tłoczonej wentylacji - możliwe jest zamontowanie skrzynki w taki sposób aby drzwiczki w zależności od potrzeby otwierały się na lewo lub prawo. 

Na wszystkie nasze skrzynki gazowe dostają Państwo 36 miesięcy gwarancji producenta.