Drzwiczki GAZOWE 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Drzwiczki GAZOWE

Drzwiczki gazowe - 

jesteśmy bezpośrednim producentem gazowych drzwiczek rewizyjnych. W naszej ofercie posiadamy standardowe ich wymiary: 60 x 60 , 50 x 50  oraz 40 x 40 cm, jednak jako producent wykonujemy także zabudowy szafek gazowych na wymiar pod indywidualne potrzeby klientów.

Wszystkie nasze produkty są metalowe - nie robimy drzwiczek plastikowych lub z innych tworzyw sztucznych.

Trwałość metalowych drzwiczek rewizyjnych - 

bardzo często przy wyborze drzwiczek do zabudowy gazowej pada to samo pytanie "drzwiczki gazowe metalowe czy plastikowe"? 
Odpowiadając należy wziąć pod uwagę materiał z jakiego są one wykonane.


Plastikowe drzwiczki mają tą zaletę, że są lekkie oraz odporne na korozję, jednak w przypadku tworzyw sztucznych w tym plastiku drzwiczki te mają dużą podatność na płowienie koloru w niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak słońce czy mróz, za razem są bardzo delikatne i często ulegają uszkodzeniom mechanicznym.


Metalowe drzwiczki gazowe które produkujemy, robimy jedynie z polskiej blachy o grubości ponad 0,8 mm,
która to  zostaje poddana procesowi ocynkowania elektrolitycznego co już samo w sobie jest świetnym zabezpieczeniem antykorozyjnym.
W końcowym etapie produkcji gotowe rewizje malowane są proszkowo farbą poliestrową zewnętrzną o wydłużonej trwałość, dzięki czemu dodajemy kolejną powłokę która zabezpiecza wyrób przed korozją a dodatkowo przed promieniami UV, dlatego drzwiczki nie stracą koloru nawet po wielu latach użytkowania.